Meedia

Meedia

Avalike suhete juhend

Käesolev juhendmaterjal on kasutamiseks olukordades, kui Kaitseliidu noorteorganisatsioonide liikmed ja töötajad esindavad organisatsioone avalikes kanalites (meedia, sotsiaalmeedia jms). Käesolev juhend annab suunised Kaitseliidu noorteorganisatsioonide eesmärkide ja põhisõnumite ühtseks kommunikeerimiseks avalikkusele, sh meedias ja sotsiaalmeedias sobiva materjali loomiseks ja levitamiseks.

Laadi alla siit: Avalike suhete juhend


Stiiliraamat

Stiiliraamat on dokument, mis määratleb Kodutütarde organisatsiooni jaoks sobiva visuaalse keele ja kujundusstiili. Stiiliraamat sisaldab organisatsiooni logo kasutusjuhised ja stiilielemendid.

Stiiliraamat annab selle kasutajale ette reeglid ja soovitused logo ning sellega seotud elementide ja sõnumite kasutamiseks. Stiiliraamatus viidatud elemendid on kasutamiseks alla laaditavad.

Laadi alla siit: Stiiliraamat (pdf); Stiilijuhis (pdf)


Graafilised elemendid

Siit on teil võimalik alla laadida Kodutütarde graafilised elemendid, fondid ja logod koos juhendmaterjaliga. Enne logo kasutamist tutvuge kindlasti logo kasutamise reeglitega ning vajadusel kooskõlastage kasutamine Kodutütarde avalike suhete spetsialistiga.

Laadi alla siit: Graafilised elemendid


Sotsiaalmeedia

Kaitseliidu noorteorganisatsioonide avalikud sotsiaalmeediakanalid (Facebook page või Instagram’i konto) võivad olla vaid allüksuste põhised (malevad, ringkonnad või ühised, näiteks Harjumaa Noored Kotkad ja Kodutütred).

Laadi alla siit: Sotsiaalmeedia juhis; Sotsiaalmeedia profiilipildid


Tutvustusmaterjalid

Kodutütarde organisatsiooni tutvustavate materjalide hulgast leiad avalikuks kasutamiseks mõeldud fotosid, videosid ja presentatsioone.

Laadi alla siit: Kodutütarde ja Noorte Kotkaste esitlus (ppt)