Kontakt

Juriidilised andmed

Toompea 8, Tallinn, 10130

Kodutütred

Kodutütarde peavanem

Ave Proos

Toompea tn 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond 10130

Isamaalise hariduse programmi arendusspetsialist
Avalike suhete spetsialist

Markus Sein

Toompea tn 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond 10130

Varustusspetsialist
Isamaalise hariduse programm

Ringkonnad

Alutaguse ringkond
Noorteinstruktor

Katrin Saks

53488296
katrin.saks@kaitseliit.ee
Jaama tn 37, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond 41532

noorteinstruktor (Narva piirkond)

Vladislav Eglet

5887 8949
vladislav.eglet@kaitseliit.ee
Vabaduse tn 15, Narva linn, Ida-Viru maakond 20307

ringkonnavanem

Marleen Loik

marleenloik@gmail.com

Harju ringkond
noorteinstruktor

Inga Koitla

5344 7887
inga.koitla@kaitseliit.ee
Männiku tee 121, Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11216

noorteinstruktor

Katriine Laanjärv

5344 7887
katriine.laanjarv@kaitseliit.ee
Männiku tee 121, Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11216

ringkonnavanem

Piret Reinmann

508 2299
piretreinmann@gmail.com

Jõgeva ringkond
noorteinstruktor

Monika Maasing

5553 6602
monika.maasing@kaitseliit.ee
Aia tn 4, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond 48306

noorteinstruktor

Mikk Lind

5399 9919
mikk.lind@kaitseliit.ee
Aia tn 36a, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond 48307

ringkonnavanem

Silva Lill

5837 0434
silvalill12345@gmail.com

Järva ringkond
noorteinstruktor

Mare Hendrikson

5341 3640
mare.hendrikson@kaitseliit.ee
Väike-Pärnu tn 6b, Türi linn, Türi vald, Järva maakond 72211

ringkonnavanem

Gerly Leit

5197 7331
gerly.leitt@gmail.com

Lääne ringkond
noorteinstruktor

Eda Loik

5860 7076
eda.loik@kaitseliit.ee
Lahe tn 17, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Lääne maakond 90503

ringkonnavanem

Maire Kruus

5664 0671
mairekruus@gmail.com

Põlva ringkond
noorteinstruktor

Aile Vals

5343 9847
aile.vals@kaitseliit.ee
Võru tn 3, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond 63308

ringkonnavanem

Ainika Mägi

5837 2642
ingelainika@gmail.com

Pärnumaa ringkond
noorteinstruktor

Aina Tarvis

508 4790
aina.tarvis@kaitseliit.ee
Pikk tn 20, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond 80013

ringkonnavanem

Dairi Õun

5568 4512
dairioun@gmail.com

Rapla ringkond
noorteinstruktor

Liis Jõesaar

5300 1885
liis.joesaar@kaitseliit.ee
Vahe tn 3, Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond 79513

ringkonnavanem

Kristel Kaasiku

5919 3531
kristel.kaasiku@gmail.com

Saaremaa ringkond
noorteinstruktor

Ingrid Paiste

5886 3333
ingrid.paiste@kaitseliit.ee
Kalevi põik 5, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond 93815

noorteinstruktor

Merje Reismaa (Hiiumaa)

5912 7506
merje.reismaa@kaitseliit.ee
Väike-Sadama tn 14, Kärdla linn, Hiiumaa vald, Hiiu maakond 92411

ringkonnavanem

Eveli Ait

5564 8507
eveli.ait@gmail.com

jaoskonnavanem

Julia Gurjeva (Hiiumaa)

5804 2639
juliaginger20@gmail.com

Sakala ringkond
noorteinstruktor

Tiina Ott

5855 5092
tiina.ott@kaitseliit.ee
Karula tee 1, Peetrimõisa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond 71073

ringkonnavanem

Eda Kivisild

eda.kivisild@gmail.com

Tallinna ringkond
noorteinstruktor

Liina Mõttus

5304 3937
Liina.mottus@kaitseliit.ee
Spordi tn 13, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11315

ringkonnavanem

Merike Kasemets

5344 4342
merike.kasemets@gmail.com

Tartu ringkond
noorteinstruktor

Paula Tomson

5362 7361
paula.tomson@kaitseliit.ee
Lehola tn 1, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond 51014

ringkonnavanem

Kristel Altsaar

5907 0070
kristel.altsaar@gmail.com

Valgamaa ringkond
noorteinstruktor

Mareli Nielson

517 5765
mareli.nielson@kaitseliit.ee
Võru tn 12, Valga linn, Valga vald, Valga maakond 68205

ringkonnavanem

Sigrit Säinas

5650 4350
sigrit@gmail.com

Viru ringkond
ringkonnavanem

Kairi Laubholts (ajutiselt ka noorteinstruktori ülesannetes)

5623 6885
kairi.laubholts@mail.ee

Võrumaa ringkond
noorteinstruktor

Eve Täht

522 9146
eve.taht@kaitseliit.ee
Karja tn 22, Võru linn, Võru maakond 65608

ringkonnavanem

Heli Kuulmets

5805 3750
heli.kuulmets@gmail.com

Kirjuta meile!





    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Kodutütarde liikmemaksu tasumise tähtaeg on 31. märts!