Mine tagasi

Sel suvel toimub taas suurlaager Spekter!

12. aprill 2024

Kutsume kõiki Kaitseliidu ja kaitseväega seotud inimeste lapsi osalema meie aasta kõige oodatumasse laagrisse – Suurlaagrisse Spekter​!

Laager toimub 1.-5. juulini 2024 Pärnumaal Jõulumäe Tervisespordikeskuses​. Viiepäevane laager on suurepärane võimalus noortele üle kogu Eesti kokku tulla, õppida uusi oskusi, leida sõpru ja kogeda meeldejäävaid hetki. Laagri eesmärk on pakkuda noortele rikastavaid kogemusi, teadmisi ning seiklusi läbi huvitavate ja lõbusate väljakutsete ning riigikaitseliste tegevuste. Meie missioon on inspireerida noori avastama enda sees peituvat potentsiaali, anda neile võimalus õppida meeskonnatööd ja enesedistsipliini.

Laagris osalemiseks on vaja kokku panna seltskond 12-18-aastaseid särasilmseid noori ning leida neile täiskasvanud juhendaja. Iga 10 noore kohta on nõutav üks juhendaja, et tagada ohutus ja kvaliteetne juhendamine. Juhendaja võib olla nii Kaitseliidu või kaitseväe töötaja, tegevteenistuja, organisatsiooni vabatahtlik liige kui ka lapsevanem, kes on valmis viie päeva jooksul noortele laagris toeks olema.

Registreerimine algab 1. aprillil online süsteemi kaudu. Registreerimise link saadetakse huvilistele meilile!

Kui sul tekkis huvi, võta ühendust spekter@kaitseliit.ee või otse projektijuhiga. ​

Liia Kass​​
Kodutütred ja Noored Kotkad
Spekter Suurlaagri projektijuht
+ 372 5449 0765